Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam lábát kötözni kellene...

A nyulam lábát kötözni kellene, mert talpfekélye van, és csak csúnyul. De megeszi a gézt, ragasztót. Mit csináljak már vele, mit tegyek rá? Mi a legjobb megoldás? Ti hogyan oldottátok meg hogy ne egye meg, ne rúgja le? Gondolom nem kéne megennie.

Figyelt kérdés
Másfél órát szenvedtünk, hogy úgy bekössük, hogy ne tudja lerúgni. Most meg megeszi.
2017. márc. 8. 00:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és le is nyeli!!!! nem csak rágja. direkt figyeltem
2017. márc. 8. 00:59
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az allatorvos mit momdott? O lehet jobban tudna
2017. márc. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már írtál ide? Ha igen, azt mondom, hogy válts állatorvost, mert a jód nem tesz jót ilyen hosszútávon! Egyébként megpróbálnám a Fucidin kenőcsöt.
2017. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Körömvirágkrémmel próbálkozz, azt nem baj, ha lenyalja.

Ha más szert akarsz és hogy ne nyalja le, be akarod kötni, akkor vegyél neki az állatorvosnál tölcsért a nyakára.. nem fog neki örülni, de nem szedi le a kötést.

2017. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tipp kötözéshez

[link]

2017. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A vége meg lemaradt... Szóval egyébként szerintem is megpróbálhatnád a gallért.
2017. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tettem rá gallért, a nem örült neki enyhe kifejezés......vadul rázta magát, eldőlt és úgy kapálózott.szóval leszedtem róla,kínozni nem akarom.körömvirággal kenem reggel este kb. 3 hete.
2017. márc. 8. 23:47
 8/12 A kérdező kommentje:
ezt az oldalt én is megtaláltam, ugyanígy kötöttem be, ezt eszi meg. ragasztóstól gézestől
2017. márc. 8. 23:48
 9/12 A kérdező kommentje:
igen, lehet jobb lesz ha elviszem máshova is. plusz nonstop nyalja a tappancsait, folyton feláztatja. azért akartam bekötni. nem tudom mit lehetne rátenni,hogy ne egye meg. a gallérral meg enni se tud,az a gáz. ölben sem marad túl sokáig, azt is csináltam vele,hogy legalább addig szívja be neki a krémet, de elég izgága, nem az a lazulós típus. pedig valamit muszáj lesz, orvos se csinálna mást,mint beköti,gallért rá. csak azért írtam ide,hátha van valami olyan szerkezet,amit nem tud megenni. valami fémcsövet olvastam,de rákerestem és nem találtam azzal kapcsolatban semmit.
2017. márc. 8. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha más nemjó tedd rá a gallért, lehet nem szereti és kapálózik de nem fáj neki, csak nem szereti, ez olyan mint mikor a kisgyerek hisztizik ha nem akar valamit.

Viszont menj el egy másik dokihoz is, hátha ad rá valami krémet.

Amúgy ha lenyalja a krémet nem lesz baja, nekem a patkányom egyszer megkaparintott egy tubus bephantent és megzabált egy babszemnyit, hívtam a dokit, mondta hogy ezeket úgy csinálják ha a gyerek/állat lenyalja ne legyen baj belőle.

2017. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!