Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egereket lehet még...

Milyen egereket lehet még otthon tartani?

Figyelt kérdés

Valamilyen egérfajtát szeretnék tartani, de nem tudom miket lehet otthon is tartani. Eddig csak ezeket találtam:

-házi egér

-japán táncolóegér



2017. márc. 16. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pirókegér, ugrálóegér, versenyegér.
2017. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mongol futóegér, afrikai csíkos fűegér, fehéregér, egyiptomi ugróegér, egyiptomi tüskésegér...

Nekem a 2. van, kis édesek :) Nagy előny, hogy nappali állatok, szépen tűrik a simogatást, viszont kézbe fogni nem tanácsos, mert irdatlan gyorsak. Társas állatok, és soha nem verekednek. Meglepően sokáig, akár 4-5 évig is elélnek.

Nálad van valami fő szempont, ami alapján kiválasztod, mit akarsz majd tartani?

2017. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig ezek tetszenek: Csíkos fűegér, Egyiptomi tüskésegér, Afrikai versenyegér. Főleg azért mert nem szagosak. Nagyon nincs feltételem, az lesz amelyiket legközelebb meglelem.
2017. márc. 16. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp együtt többet tarts, amúgy biztos édes állatok, nekem a nagyobb rokona van (patkány) de imádnivaló szőrgombócok, gondolom az egér is hasonló.
2017. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van még a show egér (díszegér) nekem ilyenem lesz majd áprilisban csak még meg kell nőniük mert picik ja és 17-en vannak tesók,szegény egér anyuka dolgozik rendesen.
2017. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!