Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vehetek olcsón két törpe...

Hol vehetek olcsón két törpe nyuszit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék húsvétra, kosorrú törpenyulakat venni. A törpenyulakat, ameddig csak élnek addig gondoznám, nem csak húsvétra venném őket. Csak pont most beszéltem meg a családdal és sürgősen meg kéne őkeg venni, hogy ha jönnek húsvétra a rokonok, tudjunk a picúrrokkal játszani. Kosorrú törpenyúl lenne a fajtájuk. A max ár 4000ft/nyuszi!!! Tudnátok olyan oldalt mondani, ahol ennyi pénzért tudnák két aranyos, kosorrú törpe nyulat venni? A törpe nyulak egészségesek, fajtiszták, 1-2 hónaposak legyenek, az almuk

Bács-Kiskun megyében legyen. Előre köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. márc. 26. 12:47
 1/10 Magyarportugal20 válasza:
Hát a Nyuszi K.R.T-ben ami Kiskunon Található. Egy nuszi ott 3542Ft
2017. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2017. márc. 26. 12:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Még válaszokat légyszi 🙂🙂🙂
2017. márc. 26. 13:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy fogsz ennyiért kettőt kapni, főleg nem ilyeneket, főleg nem húsvét előtt. Ilyenkor sajnos arany árban vannak még a sima házi nyulak is, nemhogy az ilyen keresett húsvéti cuki gyerekjátéknak szánt jószágok. Nálunk a sintér állatkereskedésben ilyenkor darabja 3-4 ezerbe kerül és az állapotukról inkább nem mondok semmit. Egyébként ha kölyköt szereztek húsvétra semmiképp se engedjétek hogy gyerekek sokat nyúzzák őket, mert nem fogják bírni és hamar betegek lesznek mert kényesek az ilyesmire. :(
2017. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, vigyázok a nyuszikra... köszönöm a válaszodat :)
2017. márc. 26. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
A nyuszik nem bírják a nyúzást. Ha nyulat akarsz, ne húsvétra vedd, hanem akkor, amikor van. Normális helyen nem is adnak húsvét környékén nyuszit.
2017. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok nagyon kötekedni, de én nem spórolnék magukon a nyuszikon, főleg ha házikedvencek lennének.

[link]

tenyésztők honlapján nézelődj és amelyik szimpatikus,annál érdeklődj

szerintem megéri az eljeén kicsit többet rászánni, de cserébe egy egyészséges állatod lesz, nem egy idegbeteg beltenyészett nyuszi.

nem olyan vészes a tenyésztői ár sem szerintem.

másik magánvéleményem,hogy én nem tenném ki a rokonok meg gyerekek nyúzásának a frissen magamhoz vett állataimat.


Most látom a kikötéseidet "A törpe nyulak egészségesek, fajtiszták,".. Akkor meg mindenképp tenyésztőtől vegyél!

2017. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges fajtatiszta nyuszi 10.000-nél kezdődik

Drága a felszerelés, oltások első hónapokban kb 15.000 Ft

Ivartalanítás fiú kb 12.000, lány 25.000

Ha beteg, kb. ugyanolyanok az állatorvosi költségek, mint egy kutyánál, Több tízezer Ft.

Gondolom, ezt sem fogod tudni bevállalni, ha már a beszerzésükre sem tudsz normális összeget szánni...

2017. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Törpe nyuszim van nekem is és 12 ezer ft ért vettük és most veszünk neki egy párt mert ugye társas állat az is 12 ezer lesz sziámi törpe
2017. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nyúltartás nem szegényeknek való, ha beteg, akár 30ezret is otthagyhatsz az orvosnál. Ivartalanítás nyulanként minimum 15ezer, és ez kötelező lesz fél év múlva. 2 ketrec 20ezer..


Szerintem inkább majd ha dolgozol.

2017. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!