Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS Nem rég megmentettem egy...

SOS Nem rég megmentettem egy kisállatkereskedésböl egy törpesünit többi lent!?

Figyelt kérdés
Szörnyü körülmények között volt és valószìnü depressziós szegényke :( A kérdésem az lenne hogy mit csináljak vele mert már több hete nem akarja elfogadni sem a rovart sem a hús még a gyümölcsöt se csak tápot hajlandó megenni mit tegyek volt már elötte sünim nem is egy de nem csináltak ilyeneket? :(
2017. ápr. 1. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak a tápot szereti bum..
2017. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne adj neki mást, amíg nem eszi meg.

Egyik állat sem fog éhen halni,amikor van előtte kaja, meg fogja enni ha éhes lesz.

Nyilván bizalmatlan, gondolom kiskora óta csak tápot kapott, mással nem találkozott, nem ismeri őket.

De meg fogja szeretni,csak türelmesnek kell lenni.

2017. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű tápot kap, akkor nem akkora nagy baj, ha nem ezsik mást, mert nem lesz hiány betegsége. Gyümölcsöt amúgyse nagyon kell neki adni, mert nem tud növényi eredetű tápanyagot hasznosítani.

Nekem is van olyan sünim, aki nem szereti az élő eleséget, pedig nem egy félét próbáltam, még a másik a tasakost nem hajlandó megenni, ez szerintem nem akkora nagy baj.

Miből gondolod hogy depressziós?

2017. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és abból gondolom hogy depressziós egyszerűen alig eszik valamit alig jön ki a kis kuckójából és nagyon félek hogy későn hoztam el
2017. ápr. 8. 10:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor olyan táp után nézek amiben sok a fehérje hátha azt esetleg elfogadja mert most azzala táppal etetem amivel az állatkereskedésben és abban kifejezetten nincs annyi fehérje de remélem megeszi
2017. ápr. 8. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!