Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másfél éves fiú tengerimalacom...

Másfél éves fiú tengerimalacom mellé lányt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy másfél éves tengerimalacom mellé vehetnék-e kis lány tengerimalacot(pár heteset)? Nem fogja bántani a fiú, összeszoknának?
2010. máj. 12. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A tengerimalacoknak nagyon nehéz megállíptani a nemét. A gyermekeimnek is volt. Fiú-lányt szerettünk volna, hogy bébik is legyenek. Mi sem egyszerre vettük, és nem is fértek össze. Bár nagyobb kurukban derült ki, hogy mindkettő fiú volt... :)
2010. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azt én se tudtam pici korában megállapítani, de aztán kiderült, hogy fiú. De gondolom egy hozzá értő ember meg tudja mondani, hogy lány-e. Csak nem nagyon merek venni mellé, hátha úgy viselkednének, mint nálatok a 2 fiú tengerimalac.
2010. máj. 12. 17:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Vehetsz mellé malackát, csak arra figyelj, hogy közömbös helyen szoktasd őket össze. ne a fiú helyén.

De!! Gondold meg jól hogy párt akarsz e, mert állandóan kismalacok lesznek, ami megterhelő a nőstény számára, és fiatal lánymalacot nem szabad még pároztatni, csak kb 5-6 hónaposan, ha hamarabb, akkor komplikációk lehetnek.

Olvasgass malacka oldalakat, ott leírják, hogy egyneműeket is lehet együtt tartani, ha semleges helyen szoktatod össze őket, és nincs a közelükben tüzelő nőstényt!!

hajrá:)

2010. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen:) épp most olvastam egy oldalon, hogy lehet tartani két fiút is, csak félek, hogy nem jönnének ki egymással, de szerintem egy próbát megér. Valahogy biztosan össze tudom szoktatni őket úgy, ahogy írtad:)Csak eleinte nem is gondolkoztam rajta, hogy még egy fiút, mert úgy gondoltam, hogy sehogy se jönnének ki egymással. Viszont rengeteg kismalackát én se szeretnék:)

2010. máj. 12. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó hogy megkérdezted, mielőtt megvetted a kislányt. Egy fiatal pár hetes kislány malacot, semmi esetre sem szabad fiúval tartani, mert ilyen korán még nem szülhet. Kisfiút vegyél. Mindenképpen fiatalt, egy-másfél hónapost. Semleges helyen összeismerkedteted őket, ha nincs ellenségeskedés mehetnek egy ketrecbe(amit előtte nagyon alaposan ki kell tisztítani). Az első napokban a nagy sokat fogja szagolgatni a kicsit, mert érezheti rajta az anyja szagát, de ez természetes, és el fog múlni. Ennyi. Nekem is két fiú van, másfél év a korkülönbség, így jól megvannak. Ha valami gondod lesz, írd ki ide, szoktam figyelni a tengerimalacos kérdéseket.
2010. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább már ne vegyél hozzá,hanem vegyél inkább egy összeszokott párt!Ha ezzel esetleg segítenék:a fiu nemiszerve felkiáltó jel alakú,a nőstényé pedig Y alakú!

[Ha van kedved,tőlem kérdezhetsz még.:eszti0607@citromail.hu]

2010. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:) Szerintem akkor megpróbálkozok egy fiú malackával:) Sokat segítettetek:)
2010. máj. 13. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Osszeszokott párt nem fogok venni szerintem, mert már vagy egy tengerimalacom és nem szeretnék külön mellette tartani még kettőt. Csak azért gondoltam rá, hogy veszek mellé még egyet, hogy ne legyen egyedül, mert így gyakran unatkozik:)
2010. máj. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!