Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Panelház beüvegezett erkélye...

Panelház beüvegezett erkélye jó ketrec és röpde két cukormókusnak, ha télen fűtöm? Ha egy párt veszek várható, hogy lesznek kismókusok?

Figyelt kérdés

Olvastam ezekről az érdekes erszényes állatokról, azt tudom, hogy okos, társas lények és nagy tér kell nekik, mert szeretnek "repdesni" vagyis bőrredőjükkel lesiklani magasabb helyekről, mint a repülő mókus.


Ha a panellakásom erkélye be van üvegezve, és télen tudom fűteni villanyradiátorral, az jó hely lenne két cukormókusnak? Gondoltam rakok be kis polcokat, hintát meg ilyesmit, hogy tudjanak majd ugrálni, mászkálni.


Mennyire szapora állatok? Ha egy fiú és egy lány cukormókust veszek, mivel azt szeretném, hogy teljes életet éljenek szex-szel együtt, akkor mennyire várható, hogy lesznek kismókusok?



2017. ápr. 2. 21:34
 1/3 anonim válasza:
0%
hat repülni azon a 2 négyzetméteren nem fognak de kamatyolni biztos
2017. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A mokusok is a rágcsálók családjába tartoznak így átlagositva gondolom jó sok kicsire számíthatsz. De lehet, hogy megölik a piciket vagy kárt tehetnek egymásba is akár. A fiu azért öli meg a piciket, hogy újra szaporodhason. A nöstény ha nincs az anyai érzéke rendesen kialakulva vagy ha valamien hiánya van (pl. vitamin). Egymásba akkor tehetnek kárt ha a nöstény úgy dönt a neveléshez nem kell a him és megprobálja elkergetni, így megvédeni a kicsiket a fiutól. De szerintem a neten több és pontosabb választ kapsz ha megfelelő oldalon keresed.
2017. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A cukormókus nem rágcsáló, mivel mégcsak nem is méhlepényes emlős, hanem erszényes.
2017. ápr. 3. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!