Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha születtek kisegereim, és a...

Ha születtek kisegereim, és a hímeket külön szeretném tartani a nőstényektől, egy terráiumban, szétszedik egymást vagy ha egy alomból vannak, akkor megférnek-e egymás társaságában (4 hímről lenne szó)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elérik a kamaszkort nagy eséllyel lesznek bunyók, ha életük végéid akarod megtartani őket lehet érdemes lenne befektetni ivartalanításba és akkor még a csajokkal is lakhatnak.
2017. ápr. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egereket hol ivartalanítanak? Még az állatorvosi egyetem egzotikus osztályán is azt mondták nem szoktak.
2017. ápr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egerek alapjában véve igénylik a társaságot.

Szedd szét az összeset nemenként szétválogtva.

Úgy nem lehet baj szerintem. Ha elég nagy helyen vannak,van helyük, el tudnak vonulni egyedül is,akkor nem lesz baj.Szóval ne kelljen osztozniuk, legyen külön házikó,búvóhely,kajástálka és kerék nekik.

Aztán lehet mégis egy házban fognak aludni,de legyen meg a lehetőség,hogy külön is el tudjanak menni.Nem kell nagy dologra gondolni,akár egy kifúrt kókuszdió is jó papíralommal kibélelve.

2017. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egér ivartalanításra szerintem nem érdemes gondolni, elég ha szétszeded őket nemenként.

És ha lehet,akkor ne egy szobában legyenek a hímek és a nőstények.

És mindig moss kezet,mielőtt pl a hímekhez nyúlsz , ne érezzék rajtad a nőstényeket

2017. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha együtt nőnek fel a hímek akkor van esély rá hogy meglesznek a későbbiekben. Én tartottam külön apa egeret a fiaival, és nem bántották egymást soha. Persze azért meg kell nézni milyen természetűek mert minden egér más. Nálam az apa egy jámbor, nyugodt, kézben megálló egér volt, és a fiai is ilyenek lettek ezért se verekedtek soha.
2017. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem két hím egérkém van nemrég lettek két évesek még soha nem verekedtek. Mindig együtt alszanak, tisztogatják egymást. Szóval van rá esély hogy nem lesz balhé. Amit előttem írtak mind hasznos volt :) nagy hely, több ház és etető és akkor nincs min össze veszni.
2017. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, értem. (Az én "fiaim,, is csak 4-en vannak és nagyon jámborak. Kézben is, s a közösségben is.)

Akkor majd meglátjuk! Mindenképp megfogadom az itt olvasott tanácsokat!


Nagyon köszönöm mindenki válaszát/megosztott tapasztalatát! :)

2017. ápr. 8. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!