Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynek fa ketrec?

Vadászgörénynek fa ketrec?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lesz egy vadászgörényem és úgy gondoltam átalakítok neki egy szekrényt. Viszont az fábol van. Tudom hogy nem rágcsálók stb. De hallottam hogy ha nagyon akarják elkezdik kaparni a fát. Kinti göri lesz. Válaszokat előre is köszönöm!☺
2017. ápr. 7. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen hajlamosak a fát kaparni és rágni úgyhogy ezt jól végig kell gondolni és göribiztosra csinálni, mert ha meglóg mindenkire nézve szomorú vége lehet a helyzetnek! Az enyémnek anno házi készítésű ketrece volt aminek a vázát faanyagból csináltuk és ott is hajlamos volt rágni, de elég játékkal és fárasztással őt leszoktattuk erről.
2017. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 3-4 emeletes "palota" lesz szóval ellesz fáradva. Meg persze sétaltatva is lesz.
2017. ápr. 7. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem lesz különösebb gond ha elég vastag a fa amiből van, illetve arra figyelj nagyon hogy ne pozdorja vagy préselt fa legyen mert azt szempillantás alatt darabjaira szedi!
2017. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot mindenképp megfogadom!
2017. ápr. 7. 21:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kiderült hogy préselt fa szóval más megoldás kell.😢
2017. ápr. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!