Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimlacot hogyan lehet...

A tengerimlacot hogyan lehet szobatisztaságra tanítani? Lécci VÁLSZOLJATOK sürgős

Figyelt kérdés
VÁLASZOLJATOK
2010. máj. 13. 14:56
 1/6 anonim válasza:

Nem kell szokatni, ugyanis a rácsálók természetüktől fogva törekednek rá hogy a vackukban legyen egy külön üreg ahol a dolgukat végzik.

Ha terrráriumban tartják akkor is kijelöl magának egy sarkot ahová eljár az ürüléktől megszabadulni, és csak arra az egy helyre fog piszkítani, hidd el ők sem szeretnek a saját ürülékükben fetrengeni.

Természetesen ha nem takarítod az almot és felgyűlik benne az ürülék akkor magadra vess.

Arra is vigyázz hogy feleslegesen ne itasd túl őket, mert ha a vizet csak szétpacsáják az alomban akkor elkezd rohadni a forgács és büdös, lesz.

2010. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tengerimalac gyors anyagcseréje miatt ez szinte lehetetlen. Egy-két bogyót biztosan elhagy még véletlenül is.

Azt lehetne esetleg megpóbálni hogy ha kint van egy kis tálban teszel almot, és ha kakil, mindig oda beleteszed a malackát és a kakiját.

2010. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a ketrecben vagy akváriumban tartod, akkor kezdettől szobatiszta lesz,de ehhez elég nagy hely kell neki. esetleg megadhatnád hogy miért is olyan sürgős ez:D
2010. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na oszt az ne érdekeljen miért sürgős csak jó választ kértem a te szempontod nulla ha te nem tartasz tengerimlacot akkor ennyi de ne válaszolgass ide hü%yeségeket mert csak rendes választ szeretnék mint mindig mindenki. köszönöm a válaszokat az első kettő embertől

segítettetek:::::::)8Đ

2010. máj. 13. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Van akinekk sikerül(de nem sokaknak)!


[link]

[link]

2010. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most mi a bajod??????? én normálisan válaszoltam, csak ahhoz, hogy jobban tudjak segíteni, ahhoz szerintem kicsit többet kéne tudni. bocs hogy élek és megpróbáltam segíteni. aki ilyen bunkó,az nem érdemli meg. és volt tengerimalacom, köszöni, nagyon jól érezte magát, amíg meg nem halt végelgyengülésben. és mindig ugyanoda piszkított.
2010. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!