Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért berreg fel egy rövid...

Miért berreg fel egy rövid ideig a tengerimalacom amikor simogatom?

Figyelt kérdés
Ma vettem a tengerimalacomat, még félénk, de engedi magát simogatni. Mikor simogatom, sokszor felberreg. Ez jó vagy rossz? Mivel már olvastam azt is hogy jó, meg azt is hogy ez a nemtetszés jele. Most melyik?

2017. ápr. 12. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól esik neki, ez jó!!
2017. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most néha rázza a fejét. Ez is jó?
2017. ápr. 12. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,élvezi simogasd csak. De finoman ne erősen.
2017. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Finoman simizem, még nem annyira merem kiemelni a ketrecből, vagy odébb tenni, nehogy megijedjen :)
2017. ápr. 12. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenképp jó, én dorombolásnak hívom. :) Az enyém akkor is szokta csinálni amikor valami finomságot adok neki például uborka vagy répa szóval a tetszését fejezi ki vele!
2017. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tetszés jele, a mieink arra is berregnek ha kívülről kopogsz be a mellettük lévő teraszajtón meg néha a köhögés hangjára :D
2017. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!