Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényt szeretnék...

Vadászgörényt szeretnék vásárolni a közeljövőben. Tenyésztőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem azonnal tervezem a vásárlást egyenlőre csak nézelődök , és utána járok ,de sajnos nincsen ismerősöm aki tudna ebben segíteni.Eddig két tenyészetet találtam ami szimpatikus a Bajnok vadászgörény kennel és a Sweet Devils Ferret kennel.Ezekről szívesen fogadnék személyes véleményt vagy ha ismertek még más tenyészetet azt is szívesen fogadom .

Előre is köszönöm szépen.



2017. ápr. 16. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Személyesen nem ismerem a két említett kennelt, de a Bajnokról nem sok jót hallottam tapasztalt görényesektől.

Nekem a Nostrofuretti kennelből van az egyik görényem, ők is Pestiek. Kiegyensúlyozott, kézhez szokott göri, életében nem harapott még meg senkit se, teljesen egészséges.

2017. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm na pont ezért írtam ki a kérdést :) egyéni véleményre vagyok kíváncsi

Megnézem majd a tenyészetet köszönöm

2017. ápr. 16. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Vettél már azóta??

Kiváncsi lennék mennyiért!!Mert ha még nem készülj fel hogy egy vagyont kérnek érte röhejes!

30-45.000ft ig képesek pénzt kérni!!

2017. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem még mondtam h csak tervezem egyenlőre a vásárlást.Van ahol még drágább csak mondom.De amondó vagyok h inkább költök rá egy kicsit többet de akkor egészséges és kézhez szokott legyen , az se hátrány h sokan már alomtisztán első oltással adják.
2017. máj. 11. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenyésztők első oltással, chippel, alomtisztán, készhez szokva, és minőségi kajával etetve adják el a kölyköket. Mellette nem kis időt áldoznak arra hogy foglalkozzanak velük. Ezért érthető is, hogy néha elkérnek 30 ezreket érte (az oltás meg a chip eleve 15ezer már) A ritkább szín és szőrváltozatú görények meg természetes, hogy többe kerülnek.
2017. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sweet Devils kennel! A legjobb! Nekem is tőlük van. A Bajnokot felejtsd el, sok onnan a beteg, génhibás göri. Sok csoportból ki is vannak tiltva.
2017. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen valószínűleg tőlük fogok venni nagyon szimpatikusak :)
2017. aug. 24. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!