Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam a nyuszimat...

Hogyan szoktassam a nyuszimat wc-re, tippek?

Figyelt kérdés
6 hetes el szeretném kezdeni wc-re szoktatni utána olvastam de mindenhol mást olvasok kinek mi vált be tudnátok írni tippeket? Forgács nincs bent neki mert mindig kitúrja maga alól és a műanyagon alszik, de leginkább fent a magaslaton. Köszönöm ha válaszolsz, tudsz tippet adni.

2017. ápr. 16. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Beteszed a wct, magától beleszokik. Ha mégsem,akkor pisit feltörlöd,és a wcbe teszed, hogy érezze
2017. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Az én törpenyuszimat macskaalomra szoktattam és nagyon kedveli, nem túrja ki a köveket. Amikor az elején a járólapra pisilt, azt felitattam egy zsebkendővel és beletettem az alomba. Rögtön rászokott és hetente szoktam neki almot cserélni. Szerintem ez így olcsóbb is és a kövek felszívják a pisit.
2017. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Macskaalmot felejtsd el, az nem való nyúlnak!!

A ketrec mind a négy sarkába tegyél almot (fapellet), amikor kiválasztja, melyik sarkot használja, oda mehet a wc. Érdemes úgy tenni a szénarácsot, hogy a wc-ről tudjon enni.

Ha mellémegy a dolog, a pisit feltörlöd, a szag semlegesítésére ecetes vizet lehet használni. A pisis papírt, almot (ecet nélkül persze) rakhatod a wc-be, segíthet a szag, hogy megtanulja, mire való az alomtálca.

Bogyókat szorgalmasan pakolni a wc-be, bár az nem garantált, hogy 100%-ban oda megy majd.

2017. ápr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak így teszek majd macska almot nem akartam használni, arról tudom hogy nem jó a nyuszinak.
2017. ápr. 19. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!