Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnám eladni a csincsillá...

Hol tudnám eladni a csincsilláimat és Kb mennyit kérhetek értük?

Figyelt kérdés

Van 2db standard csincsillám (Apa-fia) és egy ketrecük ami viszonylag leharcort állapotban van.

Nem akarok meggazdagodni rajtuk csak mennyi lenne az az ár ami nem veszteséges de olcsón, hamar elmennének? 20.000 Ft drága lenne?

És milyen hirdető oldalt ajánlotok?


2017. ápr. 17. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, ha ingyen is elviszik.
2017. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jófogáson és társain érné meg hirdetni.

Az ár pedig a ketrectől függ. Nézd meg, h mennyi lenne újonnan és oszd el kettővel. :)

A csincsilláknak nincs valami nagy értékük, főleg, hogy gondolom nem lóg származási lap a nyakukban.

2017. ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy viszonylag sokan vesznek magukhoz csincsillát, majd rájönnek, hogy nem nekik való és próbálnak túl adni rajtuk. Szóval rengeteg eladó, elvihető csincsilla van.

Én ingyen adnám, annyi feltétellel, hogy jó helyre kerüljenek..Szóval alaposan elbeszlélgetnék a leendő gazdival és csak akkor adnám oda,ha tisztában van mindennel hogy kell tartani és meg tud adni neki mindent. + ugye személyesen is megnézném a gazdit, és ha nagyon gázos nem adnám oda.

De pénzt tuti nem kérnék érte.

Esetleg úgy, hogy az állatok ingyen, a ketrec meg ha kell neki akkor x ezer forinrét vihető.

Ha nem kell neki,mert van sajátja otthon, akkor később eladnám külön a ketrecet.

Szóval én nem ragaszkodnék hozzá mindenáron, hogy csakis a ketreccel együtt vihetők. Sokszor a leendő gazdinak sokkal jobb, nagyobb ketrece is van otthon, érhető ,hogyha nem akar egy számára felesleges ketrecért pénzt adni.

A 20 ezer szerintem sok.Neked kéne örülni, ha elviszik és jó helyük lesz.

De ha nem hiszed, próbáld eladni.De sanszos, hogy azokat fogják elvinni, akik ingyen elvihetők.Mert sokan úgy adják, és őket fogják választani, nem a tieidet 20 ezerért.

2017. ápr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívem szerint ingyen adnám de egy jelképes összeg jó arra hogy kiszűrd az olyan idiótákat akik az állat árán is spórolni próbálnak mert akkor kaját, orvost már semmi pénzért nem fizetnek, én simán kitenném mondjuk 10000Ft-ért, az már elijeszti az olcsójánosokat aztán ha megvan a gazdi akivel elbeszélgettem és megygőződtem róla hogy jó helyük lesz odaadnám neki ingyen.
2017. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!