Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom letisztitani a...

Tina111 kérdése:

Hogyan tudom letisztitani a nyuszim feneket?

Figyelt kérdés

Fa pelletet hasznalunk mar nagyon regota a nyuszim fekete feher es a feneken is hofeher (volt) a szore..nagyon megfogta neki a pellet es a repatol hasmenese lett (ez a helyzet mar orvosolva van) de ra ragadt a szorere a viztol egyszeruen irtozik ha csak megprobalom letorolni elszalad vagy nagyon kapalozik! Valami otlet?

A nyuszi naponta takaritva van!!



2017. ápr. 19. 23:08
 1/6 anonim válasza:
Hat ha nagyon akarod akkor probald egy kis nedves ruhával megtorogetni, az nem olyan rossz neki mintha vizbe raknad :) de igazából tudja mi a jo neki, megtudja takaritani maganak
2017. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

én húsvétra kaptam egy nyuszit, csupa kaki volt a feneke, próbáltam letisztítani, de nem ment. Próbáltam erősebben, de akkor szétmállott a nyuszi feneke.

Ezen a ponton jöttem rá, hogy nem is volt kakis a feneke, csak egy csokinyuszi volt.



Bocsi, nem tudtam kihagyni ezt a sz@r poént.

2017. ápr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D

probaltam amugy nedves ruhaval de nem jon neki le sajnos igy hogy feher a bundaja :/

2017. ápr. 20. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak el van színeződve a szőre, vagy csimbókokban össze van ragadva? Mert ha igen és neadj isten hosszúszőrű, akkpr érdemes lenne levágni róla.
2017. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bele ragadt sajnos :( mar kivagtam neki de nem igen szereti nagyon akaratos es el fut es igyis bele van neki meg ragadva aztan nem merem igy nem szeretnem megbokni az olloval :/
2017. ápr. 20. 11:40
 6/6 A kérdező kommentje:
erre esetleg amugy nincs valami fesu vagy olyan sampon? bar a fesu az jobb otlet azt meg talan elviselne
2017. ápr. 20. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!