Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac ivartalanitása...

Tengerimalac ivartalanitása kb mennyibe kerülhet és minden állatorvos elvégzi?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb macska ivartalanítás árban szokott lenni.

Nem végzi minden állatorvos, kisállatokhoz vagy egzotikus állatokhoz való orvost kell hozzá keresni.

2017. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Azt esetleg nem tudod hogy ha már megtermékenyitette a malacka a másikat akkor már nem piszkálja tovább?

Csak azt látom hogy megprobál rámászni de a lány nem hagyja.Viszont lehet hogy mikor nem láttam már megesett.

2017. ápr. 20. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Utána is lehet, szedd külön őket, ha máshogy nem megy valami ráccsal vagy lappal válaszd ketté a ketrecet. Mennyi idős a lány? Ha fiatal a babázás nagyon nagyon kockázatos neki.
2017. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 hete erkezett a lany, egesz kicsinek mondanam.A kereskedesben nem mondtak kort.Szet szedtem mar oket mert ma szembesultem vele h valoban ra akar maszni.

Amugy mind 2rol ugy tudtuk hogy lany.

2017. ápr. 20. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen sajnos az állatkereskedésben ennyit értenek hozzá :/

Neten nézz utána a vemhesség jeleinek, pár naponta mérd, még nem biztos hogy az, én állatkereskedésből hoztam az egyik patkányom, 5-6 hetesen ivarérettek, ő több mint 2 hónapos volt fiúkkal összezárva de szerencsére nem volt töltött.

2017. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!