Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan érdemes tengerimalacot...

Honnan érdemes tengerimalacot venni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, amelyik egészséges. Budapesti vagyok. Mekkora ketrec kell neki?

2017. ápr. 30. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől kell venni két azonos neműt. A hely pedig legalább legyen egy méter hosszú, de én inkább nagyobbat javaslok. 140*60 cm már jó, de persze nincs olyan, hogy elég nagy.
2017. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy sokáig veled legyen akkor tenyésztőtől kell venni. Szerintem 2 lányt vegyél ugyanis a hímek rivalizálnának a területért. Ketrec ha van rá lehetőség akkor nagyon nagy legyen! Nekem pl 2méter× 1,5méteres
2017. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. máj. 1. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Tenyésztőtől. Rendesen akinek van honlapja és származási lappal adja.

Ketrec terén 100x50cm a minimum, de ha megoldható ennél nagyobb legyen, akár egy részt el is keríthetsz neki a szobádban, sokat mozognak nappal.

2017. máj. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!