Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen magasságig kell "nyúlbi...

Milyen magasságig kell "nyúlbiztossá" tenni egy szobát?

Figyelt kérdés
Adott egy szoba, benne mindenféle kacattal. Az idő nagy részében nem kéne ketrecben lennie a nyúlnak, mert szinte egész nap itt vagyok. Milyen magasságban kell elpakolni ahhoz, hogy se a tárgyaknak, se a nyúlnak ne essen bántódása? Házira és törpére egyaránt kíváncsi vagyok. Attól, hogy egy helyiségben vagyok vele, még nem feltétlenül látom vagy hallom azonnal, ha rosszalkodik. Mennyire szeretnek például felmászni a bútorokra? (szék-->asztal-->230V)

2017. máj. 6. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
A konnektorokra érdemes valami fedelet szerelni, nehogy beledugja az orrát. Egyébként olyan 50-60 cm miminum kell. De egész nap ne hagyd kint, ha csak nem akarod, hogy az egész szoba nyuszibogyóval legyen tele... :)
2017. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Mi majdnem egy méterig pakoltunk mindent, amit tudtunk. Szegény könyvespolc aljából ki kellett pakolnunk, mert előszeretettel kóstolgatta a könyvek gerincét. :D Fél méter magasságig könnyen felugrik (holland törpenyuszi), ágyba elő szeretettel feljön. :D De székre soha, max neki futásból tudna felugrani. Nálunk a tapéta még kényes téma, be kellett fedni a falat egy méterig kartonpapírral, hogy ne tépje le a tapétát. :D
2017. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!