Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet? (Bővebben lent)

Mi baja lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A nyulam egész nap csak alszik, vagy fekszik, nem eszik, és megy a hasa. Pár napja ugy szokott feküdni, mintha meghalt volna. Almát evett, attól lehet baja? Nagyon keveset adtam neki, 4 kockát kb. Répát is kapott, de azt hetente kap. Salátát, meg ilyeneket nem kap. Reggel még nagyon aktiv volt, most volt ez vele elöször. Most várok, hátha eszik, orvoshoz ha szükséges csak Hétfőn tudom elvinni. Folyton csak gubbaszt, valakivel volt hasonló? :( Nagyon féltem :( (Ha szükséges lenne, oroszlánfejű törpenyúl, másfél éves lehet.) :/

2017. máj. 6. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
már megint egy zseni aki hétköznap nézi ahogy az állat szenved és csak hétvégén jut eszébe hogy tenni is kéne valamit... vannak ügyeletek is
2017. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyépként is feküdt igy "kifeküdve" azt hittem, csak fáradt, mert nagyon aktív mindig. Csak ma délután kezdődött az egész, hogy nem evett, meg ment a hasa. Még reggel is jol volt..
2017. máj. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!