Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor fogja biztonságban...

Mikor fogja biztonságban érezni magát a nyuszim? A ti nyuszitok mennyi idő után oldódott fel?

Figyelt kérdés
Már 3 hete nálam van,mindenből a lehető legtöbbet próbálom neki nyújtani,kedves velem. Az elejétől kezdve nem erőltetek rá semmit,hagyom hogy ő nyisson felém. Amikor hazaérek,ugrál hozzám,nyalogatja az arcomat és a kezemet,még is úgy érzem,hogy még nem tudott feloldódni,és nem érzi magát biztonságban. Az első nap,amikor elhoztam a tenyésztőtől,hanyatt fekve aludt,kiterülve,azóta nem láttam úgy,csak úgy összegubózva,mint ahogy a macskák fekszenek. Valahol azt olvastam,hogy ez azért van,mert még nincs biztonságban.
2017. máj. 17. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Főleg ha nem fél tőled és magától odamegy hozzád. Az enyém már elmúlt 5 és ő se mindig kiterülve alszik. Még biztos elég új neki a környezet de nem kell aggódnod
2017. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mióta itt van,egy hangot se hallottam tőle.
2017. máj. 17. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A nyúlba genetikailag bele van programozva hogy féljen. Egy üregben érzi legjobban magát. Egy doboz megfelel erre a célra. Mondjuk a mi nyulaink azok csak akkor alszanak kinyúlva amikor a tepsibe mennek a sütőbe.
2017. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Az en nyuszim felnottkent kerult hozzam, es evekig nem is lattam aludni, nagyon sok ido kellett, hogy annyira feloldodjon, hogy akkor is elaludjon, ha a kozeleben tartozkodunk. Nagyon erzekenyek es felosek. Hangot nem is fogsz tole hallani, a nyuszipuszi, hogy odamegy hozzad, keri a simit, megbokdos, vagy korbeugral ezek a bizalom es szeretet jelei. Nem varhato tole ugyanaz mint egy kutyatol, egesz mas allatkak. Ivarzaskor pedig megvaltozhat a viselkedese, de ivartalanitas utan visszaall.
2017. máj. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!