Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a piros folt a...

Mi lehet a piros folt a nyuszim orrán?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a nyuszim orrán van egy piros folt és kicsit mintha be lenne dagadva, olyan mintha megcsípte volna valami, de azt nem tartom valószínűnek. Fájni szerintem nem fáj neki, mert hozzányúltam de el sem húzta magát. Más furcsa dolog ninc ,rajta, eszik, iszik, normálisan ürít, nagyon vidám. Szerintetek mi lehet ez? Ha nem múlik el vigyem állatorvoshoz ugye? Köszi a válaszokat előre is!!

2017. máj. 18. 00:01
 1/4 anonim válasza:

Egy képet mutatnál?

Lehet, hogy nem komoly, de azért vidd el. Ha pedig szúnyogcsípés és nincs beoltva myxomatiosis ellen, akkor 95% esély van az elpusztulásra.

2017. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már aznap elvittem orvoshoz (már majdnem egy hete). Azt mondta a doki, hogy valószínű megbökte az orrát a széna és lett rajta egy seb. Egy hete kenem neki antibiotikumos kenőccsel. Még nem múlt el, seb van az orrocskáján, de napról napra szebb :)
2017. máj. 24. 19:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként be van oltva, mindkettő betegség ellen!
2017. máj. 24. 19:55
 4/4 anonim válasza:
Annak örülök. Jó látni, hogy vannak még felelősségteljes gazdik is.
2017. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!