Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék törpenyuszit venni...

Hol tudnék törpenyuszit venni Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy törpenyuszit, de nem tudom, hol lehet venni Szombathelyen, vagy a környékén. Azt sem tudom tenyésztőnél biztonságos-e venni, vagy valami állatkereskedésben kéne megnézném? És nem, nem csak alkalmi nyuszit szeretnék, mint egyesek, elmúlt húsvét és nem gyereknek kell :) köszönöm előre is a válaszokat!

#állat #nyúl #törpenyúl #tenyészet #állatkertes kérdés
2017. máj. 21. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben nem éri meg se venni, se kérdezni róla, mert úgy is csak azt fogják ecsetelni, hogy nekik gyönyörű, egészséges és megbízható egészségi állapotnak örvendő nyuszijaik vannak, ami nem így van.

Tenyésztőnél érdemes nézelődni, google-ben biztos kidob valamit, de számolj vele hogy ott 15 000 Ft körüli árak várnak.

2017. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor körülnézek :)
2017. máj. 21. 16:44
 3/4 anonim válasza:
100%
Ajánlom, hogy lépj be facebookon a "Nyulak kedvelői ide!" csoportba, ott nagyon sok hasznos infót találsz, kérdéseket tehetsz fel és mindenki nagyon segítőkész. A nyuszik kapcsán rengeteg, de tényleg rengeteg dologra kell figyelni, szóval szerintem ott kérdezz utána.
2017. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már lépek is be :)
2017. máj. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!