Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszimmal? Miért...

Mi lehet a nyuszimmal? Miért vannak rajta sebek?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön észrevettem egy sebet a nyuszim orrán, elvittem állatorvoshoz aki azt mondta, hogy valószínűleg a széna megszúrhatta az orrocskáját. Kaptunk antibiotikumos kenőcsöt azzal kentem neki egy hétig. Nem múlt el, fekete seb van neki rajta de már szebb. Az előbb észrevettem, hogy a szája mellett is van egy ugyanolyan seb és a füle külső részén is egy kis fekete csomó. Ezeknek lehet köze egymáshoz? Lehet, hogy tényleg a széna szurkálja neki? Egyébként az oltását a sebesedés előtt egy héttel kapta. Nagyon jól érzi magát, eszik, iszik rendesen, ugrándozik tehát egyáltalán nem tűnik betegnek. Holnap elviszem orvoshoz de addig ha valaki esetleg tapasztalt hasonlót kérem írjon. Köszönöm!

2017. máj. 28. 19:47
 1/6 anonim válasza:
Nem vagyok tapasztalt ebben , de szerintem valami bogár csipí meg a széna csak nem olyan hogy fekete nyomokat hagyjon. Kicsi de tényleg kicsi vízzel a szőtét mosd át neki de tényleg kicsi vízzel mert a nyúp nemszereti a vízet.
2017. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem csípés, kicsit sem hasonlít egy csípésre és látszik, hogy seb. Nem csak egy kis pötty hanem rendes seb. Nincs bogár a lakásban, szúnyogháló van az ablakokon. Én Bécsben élek, itt még szúnyog sincs.
2017. máj. 28. 22:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet félreértettél. Nem azt mondtam, hogy a széna fekete foltot hagy hanem, hogy a széna megszúrja és besebesedik ugyanis a doki szerint az orra valószínűleg így sérült meg
2017. máj. 28. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? Hátha még nézed
2017. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
lehet hogy ekcémás
2017. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legelső vagyok ne szénát rakj alá hanem újságot
2018. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!