Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idős lehet a törpenyula...

Mennyi idős lehet a törpenyulam? (Képek. )

Figyelt kérdés

Kereskedésből hoztam, ott másfél hónapig volt kb., a z eladó azt mondta, hogy nyolc hetesen választják el őket. Viszont ő nem tudja biztosra, ezért is kérdezem. Egyébként kislány, 750gramm.



[link]


  [link]


  [link]


  [link]


  [link]


2017. máj. 30. 19:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet csak így hasra ütni és megmondani képek alapján, de azért hátha.Azt elfelejtettem írni, hogy lógófülű. Egyik füle lóg még csak.
2017. máj. 30. 19:10
 2/13 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen fajta és ugyanigy nez ki annyi hogy az ő fulei mar mind a ketto log es o 5 honapos szoval a tied szerintem 4-5-6 honapos lehet
2017. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is lógófülű most 3 hónapos és mindkét füle lóg.Egy hónapja hoztuk el,már akkor is lógott mindkettő 2 hónaposan...De ha olyan kedve van,simán felállítja az egyiket. :D Ha viszont pár hónapos csak,hogyhogy nem tudod?
2017. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici, 2-3 hónaposnak tűnik.
2017. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kereskedésből lett "megmentve." 2 hónapot szenvedett 0 vízzel semmi kajával..Se széna se semmi. Mindig én vittem neki. Más nyuszit 2 nap alatt elvisznek abból az üzletből, de őt nem akarták. :/ 2 hónapig jártam hozzá, járt az agyam rajta, úgyhogy elhoztam. Ott azt se tudják mivel kell etetni a rágcsálókat, madarakat stb., nem hogy a nemét meg a korát megállapítsák. A nemét is én néztem meg.
2017. jún. 3. 14:11
 6/13 A kérdező kommentje:
És milyen fajta lehet egyébként?
2017. jún. 9. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Kosorrú törpe keverék lehet.

Amúgy kereskedésből sajnos nem számít mentésnek, ha elhozod az állatot. :(

Tudom, hogy jót akartál, de gondolj bele.. azzal, ha megveszed a kereskedésben, azzal a kereskedést támogatod, mert azt látják, hogy az emberek veszik az adott állatot, nekik ebből pénzük lesz, tehát mindenképp hoznak a helyére újat vagy akár még több újat. Szóval még több állat fog ott szenvedni. Oké, hogy ennek az egy nyuszinak szebb élete lesz, de a sok többi őmiatta fog szenvedni X ideig és soha nem lesz vége a kereskedéses nyusziknak. Ha az eladó azt látná, hogy sokáig ott van,a fejére nő, nem veszi meg senki, akkor lehet, hogy nem venne helyette másikat, mert ugye nem tudja eladni. És oké, hogyha te nem, majd megveszi más előbb-utóbb, de annyival is később kerül gazdihoz, a kereskedésnek annyival több a gondja vele és ezért annyival jobban meggondolja, hogy hozzon-e új nyulat.

2017. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Részben igazad van. De nem írtam le a részleteket, ugyanis azt tudni kell, hogy a véleménye nem fog megváltozni, ugyanúgy fogja hozni az állatokat, az ilyen embernek nem tudod megmondani, nem tudsz rá hatni. Nagyon szeretem az állatokat, egytől egyig, kivétel nélkül, és rengeteg állatunk is van. Ezt a nyuszit 2 hónapig árulták, és ezért hoztam el, mivel amióta hoznak állatokat, MAXIMUM 2 nap alatt elviszik az összedet. Tehát a többi csak átutazóban van :)
2017. jún. 9. 18:59
 9/13 A kérdező kommentje:

*összeset

Egyébként tényleg kivétel nélkül.. tehát ebben az esetben ebben a boltban sajnos nem tudok változtatni :( itt úgy viszik az állatkákat,mint a cukrot. Ő nem tetszett senkinek..

2017. jún. 9. 19:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Semelyik boltban nem tudsz sajnos ész érvekkel hatni a kereskedőkre. Nekik csak a bevétel számít, az állatot le sem s**rják. épp ezért nem jó ötlet onnan elhozni állatot. Csak az az egy dolog hathat rájuk, ha a nyakukon marad, azaz senki nem veszi meg azt a nyuszit vagy akármit, mert akkor látni fogja, hogy nem kel el, neki gond, nem akar többet. nem érné meg neki többet. kereskedésben semmit nem érdemes vásárolni.
2017. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!