Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idős lehet a törpenyula...

Mennyi idős lehet a törpenyulam? (Képek. )

Figyelt kérdés

Kereskedésből hoztam, ott másfél hónapig volt kb., a z eladó azt mondta, hogy nyolc hetesen választják el őket. Viszont ő nem tudja biztosra, ezért is kérdezem. Egyébként kislány, 750gramm.



[link]


  [link]


  [link]


  [link]


  [link]


2017. máj. 30. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nem azért vásároltam, mert kellett egy nyuszi és gondoltam fajtatiszta stb. Stb. Eszemben sem volt nyulat venni, nem ez volt a cél. Mondom ebben a boltban 1 nap alatt elviszik az összes nyuszit, de tényleg, mindegyiket sajnálom, de őt különösen sajnáltam 2 hónapig ott volt egy 100as ketrecben.. igazad van, tényleg nem lehet ezekre az agyatlanokra hatni..Tudom jól, de én nem is veszek többet, szerintem ezzel az egy kis nyuszikám vásárlásával nem ártottam. Muszáj volt elhozni, nem bírtam volna, ha visszakerül egy másik kereskedésbe. Mondom a többit mind elviszik sajnos :/ biztos kisgyereknek ajándékba aztán 2 hónap múlva utca vagy mégrosszabb. Gyűlölöm az ilyet. Nekem is vettek a szüleim állatot, azzal a különbséggel, hogy tudták,imádom az állatokat, és azóta gondozom, kb.10 éves korom óta. Jöttek is velem a lakásomba. :)
2017. jún. 9. 23:23
 12/13 A kérdező kommentje:
Amúgy igen..Csak tudod, a még agyatlanabb emberkék meg is veszik őket mert jaj olyan cuki csak etetni kell és bedobják egy p*csa ketrecbe, már elnézést. De amikor baja lesz, inkább nézik ahogy meghal mert pénzt állatra há' nehogymár...
2017. jún. 9. 23:25
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg olcsóbb, mint tenyésztőtől venni aztán mindenki csak kapkodja őket. Borzasztó.
2017. jún. 9. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!