Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől megy a nyuszi hasa?

Mitől megy a nyuszi hasa?

Figyelt kérdés
Nem evett mostanaban semmi zoldet, csak szenat meg tapot. A vizehez kap egy kis almaecetet es ugy issza. Ez lehet a baj? Nagyon budoset kakil:(
2017. jún. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Azert megy a hasa, mert beteg.. El kellene vinni allatorvoshoz.
2017. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt nyulam , de ecetet soha nem adtam neki. Viszont füvet azt mindig kapott, ha lehetett.
2017. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kap ecetet a vizébe? Soha nem hallottam ilyenről.
2017. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ilyen volt az én nyulammal is, 7 napon keresztül vinni kellet az állatorvoshoz infúzióra és végül kigyógyult belőle.....de az jó ha eszik szénát ha nem eszik semmit és hasmenése van akkor viszont vinni kell az állatorvoshoz.
2017. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A tenyésztő mondta hogy kell adni a vizebe
2017. jún. 3. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Az almaecet jót tesz az emésztésének. Állatorvos is szokta tanácsolni.

A büdös hasmenés szerű dolog pedig lágybélsár. Normál esetben a nyúl ezt megeszi, kivéve, ha túl sok a táp, ég úgy gondolja, nincs szüksége a bélsárban található vitaminokra. Kevesebb tápot adj.

2017. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!