Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Visszavigyem a lány fehér...

Visszavigyem a lány fehér egeremet a boltba vagy tartsam meg?

Figyelt kérdés
Ma vettem 2 egeret és az eladó 2 fiút akart adni de szerintem az egyik lány.Ha megtartom a lányt és lesznek kisegerek el tudnám adni pl:20Ft-ért darabját vagy nem?Egyébként Budapesten a harmadik kerületben lakok.Visszavigyem vagy tartsam meg?

2017. jún. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél kisegereket, vidd vissza. El lehet ajándékozni, még az is lehet, hogy adnának érte 20Ft-ot, de nem biztos, hogy lesz a környezetedben rá elég vevő. Márpedig sok kis egér várható... Egyébként 20Ft nem nagy pénz, sőt, nagyon kevés pénz, de sokat meg nem hiszem, hogy adnának érte.
2017. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz a környezetedben állandó vevőt pl aki kîgyót tart (tudom, hogy drasztikus, főleg ha te házikedvencnek vetted) akkor el fog menni az alom, de ha visszaviszed nagy eséllyel az az egérke is vacsoraként végzi :( ezeket az állatokat 90%ban eleségállatnak tartják a kereskedések, ők is max annak vennék vissza. Házikedvencnek nem hiszem hogy elmenne annyi amennyi szaporodik belőlük.
2017. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanítani nem lehetne a fiút és ha igen mennyibe kerülne?
2017. jún. 2. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vaaaaaagy! :):):)


Biztos lehet ivartalanítani, mert ma már mindent lehet, de egy ilyen egérke ha jól tudom, 2-3 évig él és az ivartalanítás, ha találsz is rá vállalkozót, legalább 10ezerFt. Ez a macska ivartalanítása nálunk, egérügyben nem vagyok járatos!

Tedd őket külön egyelőre, aztán amikor már biztos vagy benne, hogy milyen neműek, akkor vegyél a fiú mellé egy másik fiút, a lány mellé egy másik lányt, hogy ne legyenek egyedül.

2017. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg tedd őket külön, mert

"Vemhességi ideje 18-24 nap, akár 9-15 fiat is kölykezhet. Utódai 13 napig vakok és 8 napig csupaszok. 18 napos korukra elválasztódnak, és ezt követően hat hét alatt ivaréretté válnak. Évente akár tízszer is fialhat."

Forrás: Wikipédia

[link]

Gondolj bele!

3 hét múlva már lenne 15 egered, akik 6 hét múlva ivarérettek és fejenként szülnek neked 15-öt!

Előbb-utóbb a lakásból ki fognak szorítani benneteket!:(

2017. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de lenne még egy kérdésem.Használt ketrecet vettem és néhány helyen lehet ki tudnak bújni.Az a probléma hogy nem látszik hol tudnak kibújni de ahol eddig kijöttek azt megcsináltam hogy ne férjen ki[rácsot kicsit összébb húztam].Mit csináljak velük este ha aludni megyek?Eddig az a legjobb ötletem hogy beteszem őket a fürdőkádba ketrecestül és bezárom az ajtót de még a fürdőkádból is ki tudnak mászni mert nem tudom hogy hívják de van a fürdőkádban ilyen jacuzzi cucc amiből jönnek a buborékok és azon szerintem fel tudnak mászni/ugrálni.Az a mázlim hogy nem annyira ellenkeznek ha megfogom őket[eddig mindig ugyan az bújt ki de ez nem lényeg] max kicsit megrugdos ha felemelem.Vagy tegyem be őket estére a kis hordozójukba?Csak azzal az a baj hogy nagyon kicsi.
2017. jún. 2. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs otthon nagy 5 literes, kovászos uborkához való befőttes üveg (2db)?

Mert abba betehetnéd őket úgy, hogy kicsit megfúrod a tetejét, hogy legyen levegőjük.

Abból nem tudnak kimászni.

2017. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!