Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl szőr meddig áll el?

Nyúl szőr meddig áll el?

Figyelt kérdés

Van egy dobozkám, tele nyúl szőrrel. A nyulam párzási időszakban kiszokta tépni a hasa aljáról, én pedig félre teszem, ha már neki nem kell. (tudom hogy erre az ivartalanítás lenne a megoldás, most nem ez a kérdés)

Tudom hogy elég fura dolog, mindenki máshogy dolgozza fel a halált. Előző nyulam és a kutyám esetében nem jártam el így, de bízom abban, hogy ez segítene feldolgozni a gyászt, kérlek ne ítéljetek el.



2017. jún. 9. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kutya/macskaszőrből lehet készíteni pulcsit, sálat, stb. Amerikában sok kutyakozmetikus vállal ilyet. Nem tudom, mennyire normális ez, de nem te vagy az egyedüli, aki megfogható emléket akar a kisállatáról. A nyúlszőr, mint minden szőr, sokáig "eláll". Az egy más kérdés, hogy "szétcsúsznak"-e a szőrcsomók, vagy egyben maradnak
2017. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán a szőr az baromi sokáig eláll.


Meg nem romlik, az biztos, le se bomlik egykönnyen, olyat tudok elképzelni, hogy ha sok napsütés (uv) vagy pára éri, akkor hamarabb tönkremegy, vagy berohad.

De egy lezárt papír dobozban amibe esetleg még teszel valami pára elszívót, szerintem túlél téged. :)


(Pl szilika gel tasakok megkötik a párát)

2017. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2017. jún. 9. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!