Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor vegyek dzsungariai...

Mikor vegyek dzsungariai torpe horcsogot?

Figyelt kérdés

Most nyaron elegsokat utazunk mindenfele es nem tudnam magammal vinni minden hova ! Es mondjuk az osz azert is lenne jobb mivel akkor iskolaban vagyok napkozben (es akkor napkozben nem zavarnam )es amikor fel hetre haza erek tudnek vele foglalkozni (mert ugye ejszakai allat)es reggel otkor kelek es akkor is tudnek foglalkozni vele

Csak mar nincs torelmem kivarni hogy megvegyem (mar minden cucc megvan )



#állat #nyár #Hotcsog
2017. jún. 10. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Most is vehetsz, ha van aki gondoskodjon róla, ameddig elutaztok és ha kibírod, hogy nap közben ne zaklasd nagyon.

Amúgy milyen felszereléseket vettél, mekkora a ketrec, kerék stb.?

2017. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ketrec:70*50(ugye ez nen kicsi?)

Egy hazikot

Egy (nem tudom hogy hivjak ) trixie valamilyen forgokorong

Egy onitatot

Homok (es befottes uveget)

Alomot

Wc papir gurigat

Es egy jatekot

2017. jún. 11. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek a felszerelések szerintem jók lesznek törpehörinek. Viszont egy hörcsög 2-3 évig él, tehát még lesz pár nyár, amikor nem lesztek otthon. Ezeket meg kell oldani, enélkül felelőtlenség állatot vállalni. Facebookon lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ott többet tudunk segíteni. :) Oh, és mindenképpen a Hörcsögmentést keresd fel, ha mar szeretnél venni egy hörit, ne kereskedésben vásárolj! A Hörcsögmentésen keresztül megmenthetsz egy állatot, akit az előző gazdi felelőtlenül és rosszul tartott vannak nagyon fiatal "megunt" állatok is... Facebookon rá tudsz keresni.
2017. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom kik ok az egesz weboldalukat is vegig olvastam.es azt is tudom ,hogy minden nyaron sok helyre megyunk,de nem szeretnem szegeny horit rokton azzal sokkolni hogy ahogy azaert maris elkell vinnem onnan egy masik helyre onnan pedig olyra haza.eloszor ossze akarok baratkozni vele es amikor mar ismeri a helyet es megnyugodott akkor mar johetnek az utazasok :)
2017. jún. 11. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a felszerelések jók lesznek. Az utazás meg mindenképp stressz lesz neki, akkor is ha ismer téged meg a helyet és akkor is, ha nem. Max ha a komplett ketrecet cipelitek majd ide-oda és abban utazhat, akkor jó a helyzet. De ha meg így van, végülis mindegy, hogy most nyáron kezded vagy köv. nyáron. De ah csak 1-2-3 napról van szó, akkor ne cipeld, hanem hagyd otthon elég ellátással.
2017. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tobb hetrol lenne szo es az egesz dobozat vinbem
2017. jún. 11. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hova utazol nyáron.Ha autóval mentek(ami klímás) és max pár óra, akkor nyugdtan viheted a hörit.

Ha tömegközelkedéssel mentek vagy jó messze, akkor én nem vinném, inkább megvárnám az utazás végét és utána venném meg a hörit.

De akár másra is rábízhatod, ha nem tudod vinni és már megvan akkora a hörcsög.

2017. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!