Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom hogy túl nagy a...

Honnan tudom hogy túl nagy a nyuszim foga?

Figyelt kérdés
a nyuszim nem akar enni, de még inni se. megnéztem a fogait, az csak egy dolog hogy elég csálé, az alsó rendesen áll, de a felső metszőfoga kb 30 fokos szögben el van dőlve és az alsó elé érkezik.elvittem dokihoz, azt mondta hogy a fogaival úgymond nincs baj, azért nem eszik mert náthás és nem érez szagokat és ezért nincs étvágya. de amikor hazajöttem csináltam neki egy bombasztikus zöldség tálat, rögtön rávetette magát, de hiába próbálkozott, folyton eltolta magától a kaját, nem tudott ráharapni, csak ott szenvedett vele. kb 5 perc után feladta. akkor megnéztem az ubikarikák amin addig vergődött de egy harapásnyom sem volt rajta.szóval lehet hogy tévedett a doki? vizet sem iszik az itatóból, de raktam be neki kis tálkában, abból iszik
2017. jún. 10. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Képet tudsz rakni?

Vidd el állatorvoshoz, ő tudni fogja, hogy mit kell tenni.

2017. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!