Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacaimnak muszáj...

A tengerimalacaimnak muszáj levágni a körmeit, vagy hagyni kell ahogy van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Havonta kell vágni,akár tetszik,akár nem. Nekem 5 tengerimalacom van,épp ma vágtam a körmüket. Nagyon kapálóznak közben,és nyugtalanok. Nekem az 5 tengerimalac körmét kb. 1óra én 45 perc alatt szokott sikerülni levágni. Húzos munka,de amikor megvettem őket,tudom mit vállaltam,és imádom őket. Hajrá. :) ha segítségre van szükséged írj nyugodtan.
2017. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nyugis malacom volt, 2 perc alatt levágta apukám a körmeit. Én nem mertem, mert féltem, hogy levágom a kis mancsát.
2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A természetben ugye rengeteget mozognak és különböző természetes talajon.Ott kopik annyit, hogy ne szoruljanak manikűrre.

De fogságban tartva sajnos muszáj vágni, nagyon nagyra is meg tud nőni nekik. Célszerű rendszeresen keveset vágni belőle.Idővel ők is jobban fogják tűrni.

Ha nem akarod, akkor állatorvos levágja neked, 1-2 ezer forintért.

2017. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!