Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket érdemes választani,...

Melyiket érdemes választani, nőstény vagy bak nyulat?

Figyelt kérdés
Most szeretnék nyulat és úgy gondolom ez egy fontos kérdés.

2017. jún. 17. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a bak kezesebb. Unokatesomnak az van őt meg lehet fogni, simogatni ha kinnt van , követi őket (mondjuk ennek fő oka az hogy ivarerett)

Nekem lány nyuszim van, kettesben lehet simogatni, de ha ki van engedve nem, távolságtartó, megfogni végképp nem lehet, fél stb.

Szerintem válaszd a bakot.

Viszont annak budosebb a pisije.

2017. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kettesben= ketrecben
2017. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik, csak időben legyen ivartalanítva betegség megelőzés céljából, hogy hosszan éljen.
2017. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen☺
2017. jún. 18. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ivartalan fiú-lány párost. A nyulak társas lények!!! Nem véletlen tiltja a jobb helyeken törvény az egyedül tartásukat. Sok magyar tartja őket egyedül, mert Mo.-n nincs kultúrája az állattartásnak. nem jó nekik egyedül, akármennyit is foglalkoznál vele. Nekem maúgy eddig 3x volt ivaros nőstény párosom, most pedig ivartalan fiú és lány párosom van. Mindegyik páros kezes és imádták/imádják egymást. Meg volt trióm is 2 lány + ivartalan fiú. Sok különbség nincs viselekdésben a nemek között.
2017. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!