Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér (vagy valami más) kaparás...

Egér (vagy valami más) kaparászik a falban! Ha valami nagyon hangos azzal elérhető, hogy elűzzem onnan, és lehetőleg a ház területéről is?

Figyelt kérdés
Pl. van egy gitár erősítőm, ha max hangerőre teszem és úgy hagyom kis ideig akkor talán eltűnne?
2017. jún. 19. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen állat. Egy bogarat pl nem fogja meghatni a hangos zene.
2017. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egér, mert 2mp alatt hallottam h a padlás területén kb 3 szobányit végigfutott... (és közben kaparászott is) egy bogár sincs ilyen gyors...
2017. jún. 19. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb derítsd ki, hogy pontosan mi adja ezt a hangot és azután lehet célzottan a kártevőt letávolítani, én nem hiszem, hogy egy gitár erősítőtől elmennének, akkor se, ha egész nap bömböltetnéd vele a zenét. Egy jó füldugót tudsz venni a Rossmannban, legalább azzal addig is nyugodtan tudsz aludni.
2017. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: igen, füldugón már gondolkodtam én is...
2017. jún. 19. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól még hogy te füldugót használnál, az egér az tovább rágna.

Ez való neki.

[link]

2017. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: ha hiszed, ha nem, pontosan ugyanilyet tettem ki már vagy fél éve a szobám 2 sarkába, de még sose mentek bele...
2017. jún. 19. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Dörömbölj, vagy csinálj egy lyukat a falban, hogy kijöjjön és akkor még tudd fogni.
2017. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgot vettem észre! Már 3 napja minden nap csak és kizárólag 8 óra környékén (harangozás körül) kaparászik fölöttem a falban. Ilyenkor fogok egy mankót (ne kérdezzétek honnan van) és mindig elkezdem alulról kopogtatni a falat ahol hallom a zajt/kaparászást, és 2-3 perc kopogtatás után abba is hagyja... a baj ezzel csak az hogy minden este 8kor visszajön és ezt meg kell ismételjem...
2017. jún. 28. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!