Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol kapható az IKEÁs Samla...

Hol kapható az IKEÁs Samla dobozhoz hasonló műanyag doboz? (törpehörcsögnek)

Figyelt kérdés

Ekkora vagy ennél kicsit kisebb méretben és lehetőleg átlátszó: [link]


(Össze lenne kapcsolva ketreccel)


Jelenleg nincs dzsungim de szeretnék egyet és az előzőnek megmaradt a ketrece és ahhoz szeretnék majd hozzákapcsni dobozt.



2017. jún. 20. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
OBI-ban nézz körül
2017. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mall.hu heidrun tex box. Légyegében ugyanaz mint az ikea samla. Az obiban nincs nagy átlátszó doboz
2017. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Amit linkeltél, iszonyú kicsi még ketreccel összekötve is. Az a 39x28 cm nagyon sokat szűkül még lefelé. A ketrec amúgy mekkora? Szerintem nem jó dolog összekötni, igazából nagyobb alapterülete nem lesz tőle, mert ugyanúgy nem tud egy síkban mozogni.. olyan, mintha emelet lenne. A heidrun tex box az 78x56 cm, tökéletes méret és csak 4300 Ft. Házhoz szállít.
2017. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrec, amihez csatolni szeretnéd? Mert ez a doboz iszonyat pici, szerintem pénzkidobás.
2017. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy az alját kitölteném x cm vastagon forgáccsal és arra kerülnének a játékok. A ketrec méreteit most nem tudom, mert el van rakva.
2017. jún. 27. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván forgács kell bele és a tetejére a felszerelések, ezt így kell kötelezően egy hörcsögnél.. de ez a doboz borzasztó pici még ketreccel összekötve is.
2017. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Nyilván kell bele forgács vagy bármilyen alom. Gondoltam vastagabban (10 cm) rakok bele és rá a játékok.


Ha tényleg ennyire kicsi akkor inkább nem.

2017. júl. 1. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
10 cm a minimális forgácsréteg a teljes területen..
2017. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!