Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisállatokat mennyi ideig...

Kisállatokat mennyi ideig szabad felügyelet nélkül hagyni?

Figyelt kérdés
Volt már papagájunk meg hörcsögünk, őket megfelelő élelemmel ott lehetett hagyni pár napra. A többi kiskedvenc ezt hogy viseli?

2017. jún. 23. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen többi kisállat? Nyúl?
2017. jún. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Elsősorban a kajától meg a wc-zésétő függ. Egy szobakutyát pl max reggeltől estig. Ha kint van tartva a kertben 2-3 napot ott lehet hagyni megfelelő mennyiségű táppal már akinek van szive hozzá. A macskákat elvileg ott lehetne hagyni sokáig, de azok meg öntörvényüek és ha megsérted őket szétszedik a lakást.

Nekem ezért nincs kutyám évekig nem tudtam elmenni sehova 3 napnál tovább mert már ment a szájhúzás ennyi idő után is hogy sétáltatni kell valakinek.

2017. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kisemlősökre gondolok, mert láttam, hogy kutya-macska kategória van külön. Tengerimalac, nyúl érdekelne elsősorban, hogy hogy bírja az egyedüllétet.
2017. jún. 23. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Tengerimalac 1 nap max. Ők nem azok a kajabeosztós fajták. Amíg van előttük addig esznek. Nyúl is hasonló.
2017. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyulat nem lehet több napra ott hagyni

ha esetleg baj van, már órák is számítanak, hogy mikor jut el dokihoz

arról nem is beszélve, hogy nem tudsz neki elég kaját ott hagyni, mert a legtöbb nyúl behabzsolja, amit kap, aztán vagy felfordul a mennyiségtől, vagy éhezik a következő napokba, ami bélleálláshoz vezet

2017. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!