Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon meleg van, mit csinálja...

Nagyon meleg van, mit csináljak a nyuszimmal?

Figyelt kérdés
Tappancsát, fülecskéit bevizeztem, meg a ketrecébe raktam be egy pólóba csavart jégakkut, de még így is látom rajta, hogy melege van. Mit tehetek, hogy jobb legyen neki? Kertben van
2017. júl. 8. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Csempèt szoktak még ajánlani hogy arra feküdhessen. Egyébként meg ha mèg nem tetted meg akkor árnyékold le a ketrecet vmivel, az is segíthet.
2017. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1, vicces vagy :P

#2, le van, de így is szenved :( szegényem kínjában a homokózóban ásott magának egy pici gödröt, és abba feküdt :)

2017. júl. 8. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:

régen az én nyuszimnak kitettem az erkélyre egy kis medencét, abban feküdt egész nap. imádta :D

A szokottnál sűrűbben cseréld az ivóvizét és adj neki sok gyümölcsöt. A ketrecét teletettem szénával, oda is nagyon szeretett bebújni.

A szennyesből és más helyekről előszeretettel lopkodott ruhákat és azokból csinált bunkit magának és oda is feküdt, adj neki te is olyan ruhadarabokat, amikért nem kár, hátha ő is feltalálja magát :)

2017. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, még szertette szétrágni a mosógép csövét menet közben és a kifolyó vízben fetrengeni... (mondanom sem kell, hogy mi is, meg az alsó szomszéd is nagyon örült ennek :D )
2017. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj, de édes lehetett :)
2017. júl. 9. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben megértem, hogy nem fog futni, de ha mondjuk van egy nagyobb kifutó, egy magasabb falú tiszta alomtálcába vagy lavorba tegyél langyos v. Hideg vizet. Tedd bele, locsolfasd vele, egy idő után megtanulja, hogy ha abba belefekszik, beleáll, le tudja magát hűteni. Be lehet szerezni a nyusziplaza.hu-n egy hűtőmatracot is, kimondottan nyusziknak. Az ivóvizét ilyenkor inkább rakd tálba, mert jóval többet kell innia. Én még a vizes kezemmel szoktam szellőztetni a szőrét, vagy vizes fésűvel, vagy nyúlkefével át szoktam fésülni. Azt is nagyon szerették a mieinl, ha egy PET palack tetejét kilyukasztottuk, és a palackban levő hidegebb vízzel locsoltuk őket. Remélem segítettem, privátban szívesen írok még :). (Ha kell) Szép nyarat Neked és a Nuszóknak!
2017. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félliteres műanyag palackot megtöltök vízzel, lefagyasztom, kis törülközőbe csavarom és beteszem a ketrecbe. Nagyon szeret mellette ülni. A füleit is meg kell néha dörzsölni langyos vízzel.
2017. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!