Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kicsi denevér. Mit kezdjek vele?

Kicsi denevér. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A cicám meg akarta enni, de elvettük tőle. Kb. 4 cm hosszu.

Kis pipettával megitattuk.

Kérdés:

Hogyan gondozzam? Kell egyáltalán gondozni? Bébi állatoknak való tejpor megfelelő a víz mellett? Feldarabokt kukacot ehet?



2017. júl. 11. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__vadallatok__8431591-.. # 3

Nagyon fontos, hogy vize legyen, míg át nem tudod adni az illetékes állatmentőknek. Jómagam pesti vagyok, ráadásul még a kerületen belül is van állatmentő szolgálat, így könnyű dolgom volt. Nem tudom, merre laksz, de mindenképpen tudasd akármi állatmentő szolgálattal, mi a helyzet, kérdezd meg, mit tegyél. Tudod, milyen műanyag dobozkában árulják a fültisztító pálcikákat ? Én egy olyan dobozba tettem bele, a doboz teteje helyett pedig gézt gumiztam rá. Abban levegőt is kapott, a gézen meg is tudott kapaszkodni és a doboz aljára pár csepp vizet ( kaját semmit) is tudtam tenni.

Azt mondták az Állatvédők, hogy jól tettem azt és ahogy, amit tettem. Pénteken találtam, hétfőn vitték el és nyugodt vagyok felőle, mert tudom, hogy optimális körülmények között telelt át. Bárkit/akárki állatvédő céget hívj fel, kérj eligazítst vagy segítséget! Érdeklődd meg szakembertől, mit tegyél addig, míg te el tudod vinni, illetve tőled elviszik és tuti jó helyre.

Vigyázz rá és tegyél róla, hogy megtegyél a biztonságáért mindent!

2017. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!