Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Furcsán viselkedik a törpe...

Furcsán viselkedik a törpe hörcsögöm mi baj lehet?

Figyelt kérdés
14 napja van nálam kereskedésből vett dzsungáriai hörcsögöm tágas helyen van neki mindene nyugott helyen stb 2 nap után kezdtem magamhoz szoktatni de olyan jól ment ,hogysimán ki tudtam venni minden nap 10-15 percre kivettem de 14 nap után amikor kajás tálját mostam kirohant és megcsípett sosem csinált még ilyet de mondom biztos meg ijedt szegénykém de a mai nap amikor öntöttem neki a kaját megint megcsípett de sokkal jobban és mostanság akármikor berakom a kezem oda rohan és megharap ha közelítek a háza vagy csőrendszere felé de főleg ha enni akarok neki adni , tudom hogy ezer oka lehet de hátha járt már így valaki

2017. aug. 5. 14:00
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyit ,hogy külsőleg nem látok rajta semmi sérülést ,és nőstény 3 hónapos az eladó szerint
2017. aug. 5. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy érez valami finom illatot a kezeden és azért kóstolgat?

Rokonoméknak volt egy vadabb hörijük, eleinte szelíd volt, visszahúzódó elveszett, aztán mikor megszokta a helyet kinyílt a csipája és rágcsálta az ujjakat.

2017. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg védi a területét. Vedd ki a hörit, és nézd meg, harap-e semleges területen. Ha nem, akkor a fent említett probléma áll fenn. Facebookon csatlakozz be a Hörcsög imádók csoportba. :)
2017. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi én is erre tippelek mert csak akkor támad ha a háza felé közelítek
2017. aug. 6. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!