Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki tart kedvenckénk patkányt...

Aki tart kedvenckénk patkányt attól kérdezném a kicsikről. Egy kis patkánybaba sokkal kisebb mint a többi. Kb. fele akkora.1 hetesek múltak. Többinek már 3 naposan látszott milyen színe lesz, neki csak most 1 hét után sötétedett be. Baj lehet?

Figyelt kérdés

attól tartok később nyílik így a szeme is és akkor kevesebb esélye lesz a többiekkel szemben az életben maradásra. Mivel sokkal kisebb és láthatóan lassabban is fejlődik. Van valakinek tapasztalata ?

köszönöm



#kölyökpatkány #patkánykölyök
2017. aug. 11. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve a méhben nem tudott úgy fejlődni. Előfordul ilyen. Igen, kevesebb az esélye, de hát ez a természet törvénye. Ellenben voltak már különleges "töpörtyűk", amik végül erősebbekké váltak, mint a többiek, amikor felnőttek.
2017. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán behozhatja a lemaradást. Nem a vadonban vannak, ott vagy figyelsz rá. Ha nem enne akkor táplálhatod természetes úton. Szerintem nem lesz baj.
2017. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Természetes úton... XD Akarom mondani mesterségesen, cumis üvegből vagy ilyesmi. (párom már közbe itt beszélt, és félre írok)

De írtad hogy egy hetesek, szóval innentől kezdve csak erősödni fog.

2017. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. reméljük túléli. szopni szopik, tehát nagy baj nincs. azt találtam ki, hogy potyáztatom kicsit úgy hogy arrébb teszem és anyukának kézből ott adok finomságot és addig még egy picit tud szopizni. Csak nem olyan könnyű, de hátha az a kicsi is ér valamit és pendülne...
2017. aug. 12. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha más baja nincs csak "éretlen" szerntem megmarad, főleg ha az anyja is szopiztatja
2017. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!