Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. s! Mi baja lehet a...

S. O. s! Mi baja lehet a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem nagyon eszik szegény lány malacom, (3 éves lehet) most vettük észre hogy az alsó álkapcsa el van tolódva jobbra. Most fogunk menni nyaralni es utana egyből elvisszük állatdokihoz :(( Valakinek esetleg volt ilyen tapasztalata/ tudja mi lehet a baja?

2017. aug. 12. 17:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nem nagyon mozog, inkább csak fekszik és alszik, nagyon levert szegénykém
2017. aug. 12. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyaralás után ti már nem viszitek az állatorvoshoz.
2017. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%
Most rogton vigyetek el allatorvoshoz szegenyket, mert meg fog halni. A nyaralas soha nem lenne nekem fontosabb mint a malacka egeszsege !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Addig amig ezt kiirtad elvihetted volna, magadtol is tudni kellene !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
56%
Hogy tudnal elmenni nyaralni hogy a malacod meg nem eszik ????????????????? :@
2017. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
menjetek nyaralni nyugi, mire hazajöttök, a malac végleg meggyógyul. soha többet nem lesz gond vele
2017. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne legyetek ennyire gorombak! Tudnatok milyen ideges vagyok, legszivesebben itthon maradnek miatta. Ma meg elviszem allatorvoshoz, mar kicsit megmosdattam, es ellattam / eddig nem evett, de remelem a doki tud valamit segiteni. Nem tudnek elmenni ugy nyaralni, hogy tudom, szegenyke otthon haldoklik
2017. aug. 12. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nyaralás után maximum boncoltatni tudjátok az állatorvossal.


Az étvágyvesztés és a viselkedésváltozás ("sokat alszik, levert") külön-külön is indokol egy sürgős orvosi látogatást, nemhogy a kettő együtt. Szégelld magad, felelős állattartó már rég elvitte volna dokihoz!


Másrészt, logikusan belegondolva, szerinted mi majd látatlanul tudjuk diagnosztizálni azt az állatot, amit te sem tudsz, pedig ott van előtted? A maximum amit tenni tudunk az az, hogy elzavarunk vele orvoshoz. Mivel most jutott eszedbe, aggódni a malackádért, hát szombat este, vagy vasárnap délelőtt, szép felárért. Ha van állatorvosi ügyelet a környéketeken, itt megtalálod: [link] (az oldalsávon, bal oldalt tudsz megyét választani), ha nincs akkor addig zaklatod a környékbeli orvosokat, amíg valaki ki nem nyitja a rendelőjét a kedvedért, aztán fizetsz, mint a katonatiszt.

2017. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kepzeld, 1 napja talan, hogy nem evett es elegge sokat pihen, biztos majd hipp hopp tudom, mi a baja, meg elviszem dokihoz, ugy h meg a melegtol is lehet. Na, szoval, elvittem a csoppseget dokihoz, es gyulladas van a szajaban, gennyes, meg minden ezert itthon fogok maradni miatta. Minden tolem telhetot megtettem, es ha annyira felelotlen lennek, hagyhattam volna itthon szepen lassan ehenhalni. Na majd meglatjuk hogy javulgat.
2017. aug. 12. 20:14
 9/9 anonim válasza:
Valószínűleg a fogaival van baj. Vagy az elüső vagy a hátsó fogaival van gond.
2017. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!