Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Esztergom és Dorog közelében...

Esztergom és Dorog közelében lévő városokban merre található kisállatbolt?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai horvátságát szeretnék vásárolni, azonban az esztergomi kisállatbolt nem árul, a dorogiban pedig kicsi a választék. A közeli városokban próbáltam keresni az interneten, de mind régi oldal volt és a legtöbb bolt már bezárt. Ha valaki tudna nekem ajánlani megbízható kisállatboltot a közelben, ahol kaphatnék hörcsögöt, akkor nagyon hálás lennék! Esetleg höritulajdonosoktól tanácsot is elfogadnék, első hörim lesz, korábban tengerimalacom és nyuszim volt. Köszönöm szépen!

2017. aug. 13. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Dzsungáriai törpehörcsög, autokorrekt!
2017. aug. 13. 20:02
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez Dorogon található üzlet, de mielőtt odamész javaslom hívd fel őket telefonon hogy ne kelljen potyára menned. Dorogon tudtommal már csak ez az üzlet van ahol lehet kisállatot kapni.

2017. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a dorogiban kicsi a választék, de azért köszönöm!
2017. aug. 14. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!