Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a kutyája/macskája gyógyult már fel bármiféle mérgezésből? Milyen volt a gyógyulási folyamat? Illetve milyen táppal érdemes etetni ami nem terheli meg annyira a gyomrát a lábadozási időszakban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Hát nem hiszem hogy táppal kéne etetni. Inkább csak olyannal etessed amit az emberek is szoktak enni mikor betegek.

De ha megmérezték az állatod akkor azonnal menny az állatoelődhöz! !!!!!!!

2017. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos tanácsát érdemes ilyenkor követni.Ha időben orvoshoz viszed és nem olyan súlyos a mérgezés, akkor meg gyógyulhat simám.
2017. aug. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm a választ. Kedves első, egy orvosnál már voltunk, egy másik meg ki is jött hozzánk, amit tanácsolt eddig, hogy mivel itassuk (mert enni még nem lehet) megfogadjuk, de mivel egyelőre csak lábadozik, a későbbiekre tekintettel kérdeztem, hogy mivel érdemes majd etetni.
2017. aug. 15. 07:43
 4/8 anonim válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen mérgezésről van szó. Természetesen meg lehet gyógyulni. Kövessed az orvos utasítását. Mindenképpen csináltass egy teljes vérképet mielőbb, mert az több információt adhat. Drukkolok, hogy mielőbb rendbe jöjjön a kutyád!
2017. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos vagy! egyelőre úgy tűnik, hogy rendben lesz minden.
2017. aug. 15. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt régen egy kandúrom aki mérgezett egeret ehetett. Véreset hányt és székelt, de túlélte. Szívós falusi macska volt, mi nem vittük orvoshoz. Szüleim tudta nélkül kolbászt adtam neki enni, nagyon pici adagokban mert szegény mást nem evett volna meg. Pár nap alatt meggyógyult szerencsére.
2017. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hálistennek, hogy rendbe jött a cicád. Most már úgy néz ki, hogy az én négylábasom is megúszta.
2017. aug. 17. 09:29
 8/8 anonim válasza:
A szomszédom kutyája patkány mérget evett, beteg is lett tőle. Azt hiszem kecske tejjel itatták, mert az keserű ugye és kihányt mindent. Persze orvos is látta. Gyógyulás: Siker.
2017. okt. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!