Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg kell válnom a tengerimalac...

Meg kell válnom a tengerimalacaimtól ha allergiás vagyok rájuk?

Figyelt kérdés

Elég erős allergiám van. Tüsszögök, bedugul az orrom, könnyezek és viszket a szemem. + csalánkiütésem lett ott ahol érintkeztem velük. Szedtem allergiagyógyszert, de semmi. Egyre komolyabb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :(


2017. aug. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg.
2017. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "szedjé' gyóccert, attó' majd jobb lesz!" maszlagot általában azok szokták a leghangosabban kiabálni, akik nem allergiások. A kutatások sajnos azt bizonyították, amit te is tapasztalsz: ha marad az allergén a környezetedben, akkor idő kérdése, de romlani fog a reakciód rájuk.


Viszont... a tengerimalac-allergiát konkrétan kimutatta nálad allergiateszt? Ha nem akkor érdemes lenne tesztet csináltatni, malacra is, szénára/gabonafűfélékre is, azokra a fákra is, amiből a forgács/pellet készül. Ne éld bele magad, de hátha megúszod annyival, hogy a forgácsot le kell cserélned VetBed-re vagy valami.

2017. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, add nekem!
2017. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 .: tényleg?!?! :D
2017. aug. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!