Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Menyire érdemes törpe sünit...

Menyire érdemes törpe sünit tartani?

Figyelt kérdés
Lenne időm vele foglalkozni!

2017. aug. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdmes?
2017. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy érdemes? Ha neked tetszik, szeretnél egyet, időd is van rá, akkor érdemes.
2017. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi. Akkor menyibe kerülne? A felszereléssel együtt.

(Én fogalmaztam rosszul bocsi)

2017. aug. 22. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum egy 100x50-es ketrec, ennek ára 10 000 körül mozog, 28 cm vagy nagyobb átmérüjű futókerék (5000 kb), prémium minőségű eledel (én royal caninnal etetek, egy kis zacskó kb 1600-1800)

Ha véletlen megbetegszik, akkor egzotikus állatokra specializálodott orvost kell keresni, ími eleve drágább a simánál, de csak ők értenek hozájuk ( alapvizsgálat, úgy hogy még nem csinált vele semmit általában 3-6 ezer között van)

Maga a sün ára sok mindentől függ, tenyészet, szín, vérvonal, stb. (szaporítónál találsz 5-7 ezer körül is, de nem érdemes, tenyésztőnél átlag ár 20-30 között, de határ a csillagos ég, van olyan színváltozat, amiért 80 ezret is elkérnek)

2017. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:)
2017. szept. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!