Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, ha a nyuszim...

Bibi12 kérdése:

Mit csináljak, ha a nyuszim rossz helyre pisil?

Figyelt kérdés
Már beleszokott a sarok wc-jébe, de mostanában valamiért nem azt használja, hanem a kis fa dobbantóján végzi el a dolgát. Abból ugye nehéz kiszedni a pisit, így annak ottmarad a szaga és legközelebb is oda fogja csinálni. A neten írták, hogy töröljem át ecetes szivaccsal és akkor elszokik onnan, de nagyon sokat szokott ott feküdni és a tápot is ott kapja esténként és nem akarom az ecet szaggal csak még jobban összezavarni. Bárkinek bármi ötlet, hogyan tudhatnám visszaszoktatni a wc-be?

2017. aug. 28. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ivartalanitva van?ha ivaréret és nincs akkor azért csinálja az én nyuszim egy helységbe van elengedve alomnak pedig az egész ketrecet használja.
2017. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én a kutyámat így neveltem szobatisztaságra, bár nem tudom, hogy a nyúlnál be fog-e válni. :D

Na szóval annyi a lényege, hogy amikor látod, hogy rossz helyre pisil, mindig egybők vidd át ahhoz a WC-hez és akkor előbb-utóbb meg kéne, hogy szokja és magától is oda fog menni. Remélem a nyuladnál is működni fog ez a módszer. :D

Sok sikert! :)

2017. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én módszerem az volt, hogy a bogyóit visszapakoltam a kis wc-jébe, és egy idő után már magától oda ment dolgot végezni. Párszor nekünk is van olyan, hogy nem oda ment a pisi ahova kellett volna, vagy körbebogyózta a ketrecet, de az esetek 80%-ában eltalálja, hogy hova menjen
2017. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!