Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bélflóra regenerálás nyulaknál?

Bélflóra regenerálás nyulaknál?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot kapott, de ez a faxfej orvos se a baját nem mondta meg (elég csúnya seb van a hátán, nem tudjuk, mitől), se nem mondta, mit kéne csinálnunk regenerálás gyanánt. Sima házinyúl. Ja, és az normális, hogy semmi lapot nem kaptunk az orvostól?
2017. szept. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvosváltás. Ez ilyen kókler lehet.

Vidd el másik dokihoz, mondd el mi történt és kérj tőle valami tanácsot ez ügyben.

2017. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk azt megkérdezhetted volna, hogy mi a baja,ha már magától nem mondta...

De amúgy igaza van az elsőnek, elég komolytalan doki lehet. Rendes helyen kapsz kezelési lapot,rajta, hogy mi a baja,milyen gyógyszereket kapott, otthon mit csinálj vele, stb.

Gondolom nem sok fogalma volt,mi lehet a baj, átlag orvos nem igen ért a nyulakhoz.

Javasolnám,keress egy egzotikus szakképesítésű állatorvost.

Bélflóra regenerálásra: Bio lapis vagy Gastroferm nyulaknak por a jó,javasolt a Fibreplex paszta is.

2017. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
SOS kellett vinni, de a héten tuti keresek nyuszihoz értőt. Sőt, ha minden igaz, már találtam is, csak időpontot is kell hozzá kérni. És így kezelés közben is lehet orvost váltani? Ja, és Betadine-nal fertőtleníthetem, mert azt javasolta, de nem nagyon merek semmit...
2017. szept. 11. 06:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem apát (ő is bent volt velem), szerinte az a kék trutyi, amivel kennem kell a sebet az antibiotikum (fecskendőből kell nyomni, 5 ml-t adott, ha ez valakinek segít), és azt mondata, normális, hogy nem adott lapot, a gépbe vitte be az adatokat, és mikor csütörtökön visszamegyünk, akkor kiadja... Nem tudom
2017. szept. 11. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!