Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom nagyon fél...

A tengerimalacom nagyon fél tőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja van nálam, de még mindig nagyon fél, ha benyúlok a ketrecbe csak rohangál összevissza...

A társával jól kijön.



2017. szept. 20. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Edd meg.
2017. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam javasolni én is.


[link]

2017. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Próbálj meg szemezni vele, stb... Ha már eleget látott akkor próbáld meg. Vagy rossza a szagod és ragadozónak érez! :) Most kom!
2017. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Egy tengerimalaccal nem sokat tudsz tenni. Roppant buta állat.
2017. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bár tengerimalacom nem volt, az aranyhörcsögöm is rettentően félt tőlünk az első időszakban. Beadtuk neki a kaját, elrohant vele, és slussz, Heteken át ez ment, aztán idővel elkezdett picivel tovább maradni, szaglászni, és szép lassan megszokott minket. Türelem, sok finom kaja, és fokozatos haladás. Most már annyira jól elvagyunk,hogy összevissza rohangál rajtam, ennek következtében le is esett rólam, most aggódás van 1000rel....
2017. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt tengerim, évekig a közelünkben élt, a kezünkből evett, de egy hirtelen mozdulattól fejvesztve rohant. Utána több tengeri is volt, de egyik sem szerette a simogatást, ölben-kézben elvoltak, de szeretni nem szerették. Ha simogatható kisállatot akarsz akkor bármivel jobban jársz mint a malikkal.
2017. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok sok türelem és szeretet kell hozzá, és lassú, finom mozdulatok, mikor a közelében vagy. Az enyém is sokáig nagyon félt tőlem, de mikor megtört a jég olyan jó barátok lettünk amilyen jó barátságot csak el lehet képzelni egy tengerimalaccal :)
2017. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 malacunk van, 2 elég ijedős, 1 hónap az semmi, nálunk lassan másfél éve van az egyik (előtte szaporítő űzte rajta az ipart, ki tudja mit élt át szegény) a másik még fiatal és villámgyors de ha elég lassan közeledek nem futnak el ,a kaját is elveszik kézből.
2017. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem több hónap kelet míg kijött. Most már lassan egy éves és beléül az ölembe.☺

Esetleg amikor ki engeded öket vagy benyulsz akor vigyél egy pici répát vagy ubit és tarcst bent. Nem bírnak sokáig ellenállni 😊14/L

2017. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!