Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék venni a nyulaimnak...

Hol tudnék venni a nyulaimnak kabátot télre? 🙂

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez, de édes kérdés. 😊 Csináljak? Illetve, ismerek valakit. 😉
2017. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszekedni akkarok de a nyuszinak ez nem jó sőt...még az ilyen hámok is rosszak ne akarj nekik kabátot

1.lehet el se fogják tűrni

2.Ha eltűrik akkor is szenvedni fognak....


remélem segithetem


nem veszekedésből.inkább vegyél nekik egy kis játékot jutit és enged ki bent őket szaladgálni.

2017. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges, legyen inkább nekik kint valami puha, meleg takaró, rongy, ruha, ahol felmelegedhetnek, amikor ők akarnak. Amúgy a Gardróbcserén szoktak árulni ilyen kis állatkák kabátokat, ha nagyon ragaszkodsz hozná. De biztos rugkapálni fog a nyuszika miközben öltözteted :D
2017. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 és vagyok vagy rakj nekik be szalmát abba jól felmelegednek.
2017. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyulaknak van téli bundája, nem kell nekik kabát. Ha lakásban tartod az már érdekes, kiviszed sétálni? Szerintem akkor se kell, mert a szőrnek, bőrnek jót tesz egy kis hideg. Nekünk embereknek rossz, mert nincs prémünk, csak itt ott...

Ne tarts lakásban nyulat.

Apám és én régen fogyasztásra tartottunk nyulat. Ujzélandi vörösnyulat new zealand red rabbit

Remek állatok voltak! Sokszor volt 100 db. Nagyon szerettem őket!

Sajnos már nem tudok velük foglalkozni.

Vigyázz rájuk! Sokszor kértek tőlünk kölcsön húsvétra nyulat... (kicsit). Sajnos a gyerekek összefogdosták, szeretgették, leejtették. Amit kölcsön adtunk 1-2 hétmúlva biztosan elpusztult. Tele voltak töréssel, zúzódással, mikor megnyúztuk mi a baja. Azután nem adtunk kölcsön nyulat. Sajnos sokat szenvedtek a kis állatok. Persze én voltam, azután a szőrös szívű... A szülő se fogta fel, hogy az állatnak kín.

Nagyapám azt mondta. Kutyának, macskának kinn a helye. Felnőtt fejjel értettem meg én is. Mit is mondott az öreg.

2017. szept. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Nekem van nyuszim és csináltam neki kabátot. Tudom h van télibundája de néha még úgy is fázik. És olyan aranyos kabátban. És nem zavarja sőt lehet szereti. Nem a legszebb kabát de jó meleg és nem is zavarja a nyuszim.😊
2017. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Állatkínzás egy zsákmányállatra ruhát rakni.
2017. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Javíts ki ha tévedek,de a nyulak általában bundában szoktak normál esetben járni.
2017. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Egy nyúlszőr 3/4-es kiskabáthoz mit szólna?! :)

Üdv.

2017. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!