Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Légynyüves lett a nyuszim....

Légynyüves lett a nyuszim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kinti nyúl, mostanában a szüleimre volt bízva, de hihetetlenül elhanyagolták a takarítását. Ma elég rosszul nézett ki ezért megnéztem hogy mi van vele és észrevettem hogy a hátsó része tele van légynyüvekkel. Nagyon megijedtem. Olvastam a dolgokról és tudom hogy el kellene vinnem orvoshoz mert így elpusztul, kiszednék a nyüveket és lekezelnék, de egy forintom sincs. Egyszerűen nem tudok se kihívni orvost se elvinni őt. Szegény nagyon öreg egyrészt ezért sem segítenének, másrészt amúgy sem tartják sokra. Tényleg nincs keresetem nincs pénzem és ők sem állnak jól de ha tudnának se segítenének. Mit csináljak? Én nem tudok valahogy segíteni? Vagy kitől kérjek segítséget? Kérek mindenkit ne egy verseny legyen hogy ki tud jobban engem elhordani, hanem ötleteket mondjatok, kitől kérjek segítséget, hogy segítsek neki?
2017. szept. 23. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Tehát a szüleiddel élsz, ha nincs kereseted? Miért volt rájuk bízva, ha tudod, hogy nem foglalkoznak vele? Ha nincs pénz, hogyan vettetek neki szénát, forgácsot/pelletet?


Nekem ezek homályosak. Próbálj meg rokonoktól, barátoktól pénzt kölcsönkérni.

2017. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Vidd el az orvoshoz hátha ő lelkiismeretesebb nálad és ellátja pénz nélkül is vagy megengedi, hogy később fizesd ki a kezelést. Esetleg próbáld eladni valamidet kölcsönkérni. A nyuszid nektek köszönheti a netegségét, nem tid segíteniagán és fájdalmai vannak! Szenved és valóban meg fog halni ha nem segítesz rajta keserves kínok között. Úgyhogy vidd el az orvoshoz mindenképp pénz nélkül is megér egy próbát.
2017. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként is kb folyamatos készenlétben kell lenni a nyuszinál, mert sajnos ha egy kicsit is rosszul van, AZONNAL rohanni kell vele az ovoshoz, mert nagyon gyorsan el tudnak pusztulni.
2017. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Ha öreg nyuszi, akkor ez sajnos már a vég, nem nagyon fogsz tudni semmit tenni. Nekem tavaly a cicám volt így, ő is nagyon öreg volt. A legyek az elhalt szövetekre mennek, megérzik, ha egy állat már a végét járja. Hozzánk a doki is járt rendszeresen, kezeltük is, de a legyek sajnos nem az okozói csak a hírvivői voltak a közeli halálnak, így nem tudtunk mit kezdeni velük.
2017. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett a nyúllal?
2017. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!