Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek milyen fajtájú nyuszija...

Kinek milyen fajtájú nyuszija van? És milyen a személyisége? Mennyi idős? Stb.

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsiságból kérdezem☺

2017. szept. 23. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 színes törpe, és 1 oroszlánfejű törpenyuszim. Minden nyuszinak más-más az egyénisége, a nőstény sz.törpém pl.: nagyon magabiztos, bátor, a bak sz.törpém pont ellenkezője, az oroszlánfejű még pici, de ő is nagyon csibész.Egy biztos, mindegyikőjük nagyon jó társaság :)
2017. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A színesek 2 évesek múltak, a pici 3 hónapos. :)
2017. szept. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem házinyuszi. Szegénykémből pörkölt lett volna, ha nem hozom el. Tüneményes kislány, kb 7 hónapos. Nagyon barátságos, imádja a simogatást, mindenhova követ, ugrándozik örömében, ha meglát. Nagyon bátor is, ami számomra meglepő volt, mert már az első nap is ment oda a kutyához meg a cicához. A kutyával szokták egymást nyalogatni, a cicát meg kergetni szokta a nyuszi. :)
2017. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisebbik 8 hónapos színes törpe. Neki még alakul a személyisége, mert még most jönnek elő a kamaszodás tünetei, de amúgy ő amolyan macska természetű. Csak akkor törődik veled, ha ő úgy akarja, de ha olyan a kedve, akkor lehet szeretgetni.

A nagyobbik kb. 6 éves mentett oroszlánfejű nyuszi. Ő borzasztóan bújós, a nap 24 órájában el tudná viselni a simogatást. Elég akaratos, határozott személyiség. Ha valamit a fejébe vesz, annak úgy kell lennie.

Imádom mindkettőt úgy, ahogy vannak :)

2017. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem sima törpenyuszim van őt állatkereskedésből hoztuk el szóval nem tudom pontosan a fajtáját. Amúgy kb 1,5 éves fiú és ő olyan mint egy kutya. Követ, hallgat rám, nyalogat, makacs és tud pacsit adni.
2017. szept. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!