Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam a nyulammal?

Figyelt kérdés

Mindig elkerül és soha nem engedi hogy hozzáérjek...

Segítsetek



2017. szept. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Változz répává.
2017. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Maradj vele. Nagyon hosszú ideig, ne tapizd, ne is mozogj sokat. Várj amíg hozzád szokik.
2017. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan egyszerű. Sok módja van, ehhez kellenek pontosabb adatok is. Bak v. Nőstény,mennyi idős, mikor került hozzád, milyenek a körülmények stb. Legyen egy tágas hely, ami csendes, ahol csak te és a nyuszi van. Óvatosan közelíts felé, a kedvenc ételével csalogasd magadhoz, engedd neki hogy elvegye. Legyél vele türelmes, tudja, hogy nem kell tőled félnie. Sose kövesd, amíg nem jön oda hozzád, mert azt hiheti,hogy üldözöd. Ahogy előttem is írták, várd ki, amíg érdeklődik irántad. Minden nap vedd ki, játssz vele, etesd kézből, beszélj hozzá sokat!
2017. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz még annyit hozzátennék, hogy például az én nyuszimnál kedvfüggő, hogy hogy viszonyul hozzám. Ha olyan kedve van, bújik, szeretget, simogattatja magát, később rá sem lehet nézni, rohan el előlem. Bár egy kis uborkával semmi sem lehetetlen :P
2017. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hány éves a nyuszid?

Szeretnék segíteni szóval elmondom én h csináltam.

Az én nyuszim több mint 1,5 éves bak és elvileg a bakok bújosabbak szóval a nyuszi neme és személyisége is fontos.

Elkerül téged:

Velem is volt ilyen...

-etest kézből h megszokja a jelenléted

-beszélj hozzá közben h szokja a hangod

És ha már eszik a tenyeredből akkor ha tudod simogasd meg közben.

Nem engedi h hozzàérj:

-erre is ezt a kézből etetős dolgot javaslom nálam bevált.

-eleinte próbálj meg csak leülni a ketrece mellé beszélni hozzá adni neki egy kis kaját. És ha mondjuk odajön a ketrec széléhez h elvegye a nasit akkor mondjuk csak szagoltasd meg vele a kezed és ha nem fut el akkor próbáld meg megsimizni

Nemtudom h mennyit segítettem...lehet h ezt te is tudtad...de azért remélem h segítettem.

Tapasztalatból mondok mindent és nyugodtam írj ha kérdésed van :)

2017. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!